NOORTE GLS

EDENDADES JÄRGMISE PÕLVKONNA JUHTIMISKULTUURI

NOORTE GLS

EDENDADES JÄRGMISE PÕLVKONNA JUHTIMISKULTUURI

ÜRITUS ON TASUTA

MUUSIKA: TRAMPOLINES (USA)

Trampolines on plahvatusohtlik elektroonilise muusika bänd ühtse missioonitundega, mis on võimaldanud neil esineda üle kogu maailma. Nende kõrgsagedusliku muusika eesmärk on heategevuslik: 100% Trampolines’i tuludest kasutatakse nende missiooni edasi kandumiseks ja humanitaartööks Kagu-Aasias, Euroopas ja Aafrikas.

“Ma tundsin end väga rahutu lapsena ja mäletan, et tundsin, et keegi ei suuda aru saada sellest valust, mida ma läbi elasin,” meenutab Cary oma teismeliseaastaid, mis viisid raskesse narkosõltuvusse. “Tundub, et mul on praegu ainulaadne võimalus teenida neid, kes tunnevad end selliselt. Öelda neile, et kuigi nad võivad praegu nii tunda, on olemas lootus ja tulevik.”

KÕNELEJA: ERWIN MCMANUS

Pastor, kirjanik, avalik esineja

Miks mõned inimesed saavutavad edu, hoolimata kõigist vastuoludest? Miks teised oma saavutused käest lasevad? Kas on olemas mõttemustreid ebaõnnestumiseks ja eduks? Vaimsel tervisel, vastupidavusel ja selgusel on üks ühine nimetaja: teekond algab Sinu mõtetes. Kuula, kuidas Erwin McManus jagab oma mõtteid iseendale seatud vaimsetest piiridest, mis omakorda loovad heade tulemuste ja vastupidavuse saavutamiseks vajaliku vundamendi.

Erwin Raphael McManus on “mõttearhitekt”, auhinnatud autor ja kunstnik. Tema raamatuid on müüdud üle miljoni eksemplari ning need on tõlgitud enam kui 12 keelde. McManus on viimased 30 aastat nõustanud ja treeninud tegevjuhte, professionaalseid sportlasi, kuulsusi, miljardifirmasid, ülikoole ja maailma liidreid. Ta on pühendunud aitamaks inimestel hävitada oma seesmised piirangud ja avastada endas geenius.

PANEELDISKUSSIOON: “EDUKA ELU MUSTRID”

TÄPSEM INFO PEAGI TULEKUL