Mis on GLS Coaching?

GLS coaching on inimeste arengu kasvukeskkond, mis tugineb kogemuspõhisele nõustamisele. See toob kokku inimesed, kes on valmis oma teadmisi, kogemusi ja oskusi jagama teiste arengu eesmärgil. GLS coachingu abil aitavad mitmed oma ala spetsialistid Sul teadvustada ja lahendada sinu elu ja töö sõlmkohti ning jõuda seatud eesmärkideni. Oma teadmistele, oskustele ja kogemusele tuginedes, aitab coach Sul avardada oma vaatenurka selles valdkonnas, kus Sa parasjagu abi vajad. Coaching on suhe coachi ja Sinu vahel, mis aitab Sul püstitatud küsimuste ja leitud lahendustega teha järgmisi samme ning toetada oma arengut.

GLS coachi idee on luua keskkond, kus igal soovijal on võimalik leida endale mõõduka tasu eest vajalikus küsimuses abiline, kes kuulab, küsib ja nõustab, olles erapooletuks kõrvalseisjaks ja samas avatud abiliseks.

Kui­das saa­da GLS Coachingust roh­kem infor­matsiooni?

Kui soovid GLS Coachingu kohta saada rohkem informatsiooni ning soovid saada teada, kui GLS Coaching ametlikult avatakse, siis jäta meile oma e-mail ning peagi saadame sulle täpsema informatsiooni→

Täna tehtud otsused määravad homme räägitavad lood.

Craig Groeschel