Noorte GLS

Noorte GLS

13. novembril kell 19.00

Kui video mängimisega esineb probleeme, siis proovi lehte värskendada või vaata seda otse pildiraadiost: Pildiraadio

NOORTE GLS-IL KÕNELEB:

Noorte GLS toimub virtuaalselt 13ndal novembril kell 19.00 - 20.00

Sadie Robertson

Sadie Robertson

Bestsellerite autor; Suunamudija

Oma põlvkonna eeskujuna jagab Robertson oma kirjutiste, Live Original kõnede, sotsiaal- ja tavameedia kaudu lootuse sõnumit. Olles pühendunud heategevusele, algatas ta kampaania, mis inspireeriks tema põlvkonda muutusi ellu viima - hetkel keskendub see näljahäda likivdeerimsiele koostöös mitmete orgnaisatioonidega, sh World Vision. Tema raamatud Live Original (Algupärane elu) ja Live Fearless (Kartmatu elu) jõudsid New York Times bestsellerite nimekirja. Tema viimane raamat kannab pealkirja LIVE: remain Alive, be alive at a specified time, have exciting or fulfilling life (ELA: jää ellu, ole elus kindlal ajal, olgu sul põnev või  rahuldustpakkuv elu).

Jaan Roose

Jaan Roose

Eesti parim slackliner; Maailmameister

Eesti parim slackliner, kes suure töö ja pühendumisega on hirmule vastu astudes saanud oma alal maailma parimaks. Jaan Roose liitus 2019 novembris Red Bulli sportlaste meeskonnaga. Ta on võitnud mitmeid mainekaid võistlusi üle maailma ning pannud end proovile suurtes projektides ka siinsamas Eestis. Jaan Roose on kolmekordne maailmameister ja tema nimele kuulub nii maailmarekordeid kui ka esikohti kõige tugevamatelt võistlustelt.
Ta inspireerib uute trikkide ja kõrguste ületamisega. Esimesena maailmas maandus ta kahekordse saltoga jalgadega tagasi liinile ning talle kuulub ka rekord kõrgeimal tehtud Backflip ja Frontflip hüpetele. Mitmel korral on tal olnud osa ka Hollywoodi filmiprojektides.