Heli Eigi

Minu nimi on Heli Eigi ja olen 54 aastane. Olen üles kasvatanud 4 last ning abielus. Minu töökogemus algas õmblejana ja täna olen Lääne-Viru Arenduskeskuse juht. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduse eriala ja täiendanud ennast samal suunal- konsultantide arenguprogramm, motiveeriv intervjueerimine, Business English, projektide juhtimine, raamatupidamine, emotsionaalne intelligentsus. Olen töötanud sadade inimestega juba 25 aastat ning selle käigus praktiseerinud erinevaid juhtimisstiile. Läbipõdenud nn lastehaigused ja jõudnud täna kohta, kus tunnen kui palju on veel õppida ja kogeda. Püüan hoida reaalset maailmapilti, et mitte kalduda minevikku või liialt utoopilisse tulevikku. Suur rõõm on kasutada erinevaid koolitusvõimalusi, millest 10 aastat tagasi polnud veel aimugi. Samas tunnetan inimeste eemaldumist lihtsatest asjadest ja ka igatsust millegi „päris“ järele. Palju enesekindlust olen saanud Piiblist- nähes et inimese loomus pole tuhandete aastate jooksul muutunud ja see tähendab, et baasvajadused on meil kõigil sarnased. Hindan väga positiivseid inimesi enda ümber ja hoian neid hellalt.

Coaching on suurepärane abiline endas selgusele jõudmisel, kuna reeglina on vastused meil olemas, kuid vaja on kedagi kogenud isiksust kes oskab märgata ja õiged teemad lauale tuua. Kogemus on coachingu üks märksõnadest- milline mõte on õigem kui teised, milline tempo on õige, milline aeg on õige, nendele oskab coach vastata.

Valdkonnad:

Minu valdkonnaks on täna eelkõige inimeste juhtimine. Saan abiks olla meeskonna koostamise ja värbamise teemadel ning juba olemasoleva meeskonna probleemide lahendamisel. Kuidas läbi töökultuuri tõsta ettevõtte väärtust. Olen tegelenud ka võrgustike loomisega ning sotsiaalse staatuse tõstmisega tänu vabatahtlikule võrgustumisele. Võrgustike tähtsuse tõstmine ühiskondlikult, majanduslikult ja poliitiliselt. Olen ka nõustanud ettevõtlikuse teemadel, eriti alustavaid ja kogenematuid inimesi, milline tee on õige, kas joosta või oodata, kas ma olen liiga vana või liiga noor jne.

Keeled: eesti/inglise/vene

Registreeru coachingule

Heli Eigi